@ WRITTEN AND CREATED BY NATALIA MAKSYMENKO 

about

 

 Все почалося з переїзду однієї закоханої в нові пригоди українки до Ірану. Прелетіла туди на крилах кохання.

 

  Багато подруг пророкували життя в чадрі та диктаторські умови під вічним розпеченим сонцем. Але життя виявилося зовсім іншим. І мені захотілося розбити стереотипи. Так з'явився блог, а згодом і особиста повість "Виделка і ложка".

 

 Всім привіт, мене звати Наталя (@maksinota) і я люблю ділитися своїми дослідженнями нових міст, вивчати іноземні мови та різні культури. Захоплююсь історією, філософією та мистецтвом. Народилася у маленькому українському місті Кам'янка. Встигла пожити у Києві, Варшаві і Тегерані. Нині у Стамбулі.

 

2007 року завершила навчання в університеті Культури та мистецтв за спеціальністю бухгалтер-економіст. Пропрацювавши кілька років і бухгалтером і економістом, зрозуміла, що ця наука мені далека і досягти успіхів у цій сфері буде дуже важко. Життя серед папірців з дев'яти до шести здавалося сірим і нудним. Поживши, як усі, вирішила закинути фінанси та піти працювати адміністратором у студію звукозапису. І це були найяскравіші робочі дні у моєму житті. Усі ті музиканти, яких слухала та бачила раніше по телевізору, самі приходили до мене і навіть дзвонили на робочий телефон. Мені пощастило познайомитися з Кузьмою і потоваришувати з гуртом Скрябін, сказати Луї Франку, що проект Esthetic Education був дуже крутий. Саме тут закохалася в український джаз, дізнавшись, що він існує. Під час роботи у студії закінчила київську школу по піару BeFirst та завела блог SweatEr, де записувала інтерв'ю улюблених музикантів.

 

У Тегерані відвідувала лекції у Dehkhoda Institute & International Center for Persian Studies, де вивчала перську мову, а також активно подорожувала найдавнішою країною у світі. Повернувшись до Києва, написала статтю для улюбленого журналу Marie Claire та прослухала курс лекцій з журналістики та піару у Вільній освітній платформі. Вивчила польську мову у Польському домі.

 

Вважаю, що кожна людина – це нові двері до іншого світу. І неважливо яка національність, орієнтація чи кольор шкіри – ми всі рівні та зв'язані один з одним. Пам'ятаю, як у дитинстві мріяла зібрати цілу бібліотеку старих особистих щоденників. Тоді я мала б справжню колекцію людських життів. Подорослішавши, вирішила втілити мрію у реальність і почала записувати найцікавіші історії людей. Черпаю своє натхнення у рефлексії та відчуттях від навколишнього світу. Хочу створити в бездонному інтернет просторі свій острівець незалежності, ділитися думкою, почати збирати колекцію спогадів зі свого життя. Пишу, звичайно, про подорожі. Адже кожен новий подоланий кілометр розсуває внутрішні межі будь-якої людини, яка постійно шукає відповіді. Ділюсь своїм досвідом, переживаннями та цікавими місцями. Приємного читання та натхнення!